انتخاب سرویس غذاخوری (معرفی بهترین سرویس های غذاخوری ایرانی)

 • 4 شهریور 1399
 • 0 نظر
 • admin

صنعت سرویس ظرف و غذاخوری در کشور ایران، به دلیل برخوردار بودن از جنس، رنگ و طرح‌های گوناگون، از تنوع بسیار زیادی برخوردار است و همین امر سبب شده تا محصولات تولیدشده با تمامی سلیقه‌ها سازگار باشند و در تمامی منازل ایرانی‌ها، حداقل یکی از مدل‌های مختلف سرویس غذاخوری استفاده شود. ما در این مقاله، قصد داریم چند نمونه از سرویس‌های غذاخوری ایرانی را به شما معرفی کنیم تا پس از آشنایی شما با این موارد، طبق سلیقه‌ی خود سرویس غذاخوری مورد نظر را انتخاب و خریداری کنید.

سرویس چینی زرین

چینی زرین، یکی از معتبرترین و معروف‌ترین تولیدکنندگان ایرانی ظروف چینی بوده و در سطح جهان از اهمیت و شهرت خاصی برخوردار است. کالا و محصولات چینی زرین، به بیش از ۲۰ کشور اروپایی صادر شده و با کیفیت بالا، قابل‌مقایسه با چینی‌های خارجی است. شرکت چینی زرین، هم‌اکنون تنها تولیدکننده‌ی‌ ایرانی محسوب می‌شود که از فناوری دکور درون لعابی یا IGD، برای محصولات خود استفاده می‌کند. استفاده از این فناوری برای ظروف، باعث ایجاد یک ‌لایه‌ی شفاف و محافظ می‌شود که درخشش نقش‌های روی ظرف را بیشتر کرده و مقاومت آن‌ها در برابر شستشو را افزایش می‌دهد، اما دیگر انواع سرویس‌ ظرف که فاقد این فناوری‌اند پس از شستشوی مداوم، حالت کدر و محو پیدا می‌کنند و درخشش اولیه‌ی خود را از دست خواهند داد.

 

چینی زرین ایران


تنوع سرویس ظرف چینی زرین، شامل ظروف چینی خانگی، سرویس قاشق چنگال، ظروف مکمل، ظروف چینی کودک، ظروف چینی هتلی و رستورانی می‌شود؛ به همین دلیل است که سرویس ظرف چینی زرین یکی از سرویس ظرف‌های پرتنوع محسوب می‌شود و طرفداران بسیاری دارد.

محصولات درجه‌یک چینی زرین از قیمت به‌صرفه‌ای برخوردار هستند اما از لحاظ تولید و مواد اولیه، با سرویس‌های درجه عالی محصولات زرین تفاوتی زیادی ندارند و تنها فرق آن‌ها، این است که سرویس‌های درجه عالی، سخت‌گیری بیشتری برای کنترل کیفیت محصولات خود دارند. نکته‌ی مهم که شما باید درباره‌ی سرویس غذاخوری چینی زرین بدانید این است که پس از یک سال خرید، تاریخ ضمانت آن به پایان می‌رسد.

سرویس چینی مقصود

شرکت محصولات سرویس غذای چینی مقصود، تولیدکننده‌ی انواع گوناگون ظروف چینی خانگی، ظروف رستوران‌های هتل و سرویس کودک به‌حساب می‌آید. در تولید ظروف چینی مقصود، انواع طرح‌های فانتزی و مدرن استفاده ‌شده است تا افراد با توجه به سلیقه‌ی‌ شخصی خود، سرویس ظرف غذاخوری خود را انتخاب کنند. اگر به دنبال طرح‌های مجلسی و رسمی هستید، باید سرویس‌هایی با فرم گرد را جستجو کنید، محبوب‌ترین نوع سرویس‌های فرم گرد چینی مقصود، طرح سنتی ترنج به‌حساب می‌آید که با سلایق ایرانی‌ها سازگار است.

چینی مقصود طرح فرناز


برای خرید سرویس ظروف پذیرایی، به شما پیشنهاد می‌دهیم از فروشنده ظروف سراغ طرح‌های فرناز، پریسا یا ورساچه را بگیرید؛ این ظروف دارای لبه‌ی طلایی و مجلسی هستند. نکته‌ی مهم که شما باید درباره‌ی ظروف چینی مقصود بدانید، این است که استفاده حداکثری از منابع داخلی، برای تولید محصولات خود دارد.

سرویس ظروف توس چینی

شرکت توس چینی، نام مشهور در صنعت چینی‌سازی کشور ایران بوده و محصولات خود را به خارج از کشور نیز صادر می‌کند‌. شرکت توس چینی، ادعا می‌کند که مجتمع کارخانه‌های تولیدی محصولات توس چینی، جزو بزرگ‌ترین تولیدکنندگان ظروف چینی در خاورمیانه و دومین تولیدکننده‌ی بزرگ ظروف‌ چینی در جهان به‌حساب می‌آید.

توس چینی الیزابت

این شرکت برای سرویس ظرف و غذاخوری خود، با توجه به شرکت‌های مختلف، از تنوع خاصی در طرح‌های خود استفاده کرده و بیشتر روی تولید ظروف چینی خانگی برای سرویس پذیرایی، سرویس خانگی و ظروف هتلی متمرکز شده است. تنوعی که شرکت سرویس ظرف توس چینی برای محصولات خود استفاده می‌کند، تمام سلیقه‌ها را پوشش داده و برای استفاده‌ی روزمره، مراسم و مهمانی‌ها مناسب هستند و برای هرکدام طرح و رنگ خاصی را استفاده کرده، بنابراین توس چینی سرویس ظرف مناسبی برای بسیاری از مشتریان با شرایط مختلف تولید کرده است.

اگر شما به طرح‌هایی با حاشیه‌ی ملایم علاقه دارید، طرح‌های ملیح سرویس ظرف توس چینی، برای شما پیشنهاد خوبی خواهد بود و می‌توانید طبق سلیقه‌ی خود، یک انتخاب موفق داشته باشید. ما به شما برای استفاده از سرویس ظرف توس چینی برای مصرف روزانه، سرویس قالب لئونارد را پیشنهاد می‌دهیم که دارای قیمت مقرون‌به‌صرفه‌ای است. سرویس ظرف قالب لئونارد، زیرمجموعه طرح الیزابت به‌حساب می‌آید که با داشتن طرح‌های مناسب و قیمت به‌صرفه، از محبوبیت خاصی برخوردار است؛ تقسیم‌بندی این ظرف‌ها به 6، 12، 18 و 24 نفره تقسیم می‌شود.

سرویس چینی تقدیس

شرکت محصولات چینی تقدیس، به علت استفاده از پوشش نانو و خاصیت چربی‌گریزی، تفاوت خاصی با دیگر شرکت‌های محصولات سرویس غذاخوری و سرویس ظرف دارد، منظور از چربی‌گریزی ظرف، این است که برای شستشو لزوما نیازی به استفاده از مواد شوینده نیست و به علت پوشش نانو، جزو تولیدکنندگان حرفه‌ای صنعت تولید سرویس ظرف محسوب می‌شود.

چینی تقدیس طرح لیلیان

محصولات چینی تقدیس، تولید ظروف خانگی و هتل را انجام می‌دهد که از نظر استفاده از نقش و نگار بر روی کالاهای خود، نسبت به دیگر شرکت‌های تولید سرویس ظرف، از تفاوت و اهمیت خاصی برخوردار است. اکثر طرح‌های استفاده‌شده بر روی ظروف چینی تقدیس، مجلسی و مناسب پذیرایی هستند.

به‌طور معمول خرید محصولات چینی تقدیس به‌عنوان جهیزیه پیشنهاد می‌شود، اگر شما طرح‌های طلایی را دوست دارید، می‌توانید از سرویس‌های گوناگون که تزیینات طلایی دارند، خریداری کنید و از کیفیت آن مطمئن باشید. محبوب‌ترین طرح‌های محصولات چینی تقدیس، آذرنوش و لیلیان به‌حساب می‌آیند که با داشتن ترکیب رنگی دل‌نشین، زیبایی خاصی به سرویس ظرف داده‌اند.

سرویس چینی پردیس

شرکت محصولات سرویس پذیرایی چینی پردیس کاشان، یک برند شیک و سنگین‌پسند است که از لحاظ ترکیب رنگ و نقش و نگار از خلاقیت بالایی برخوردار است. ظروف خانگی چینی پردیس که ساخت شهر کاشان به‌حساب می‌آید، در سه سری تولید می‌شوند که شامل سری ونوس، پاریس و الگانس است.

چینی پردیس

هرکدام از آن‌ها، دارای طراحی، رنگ و تزئین مختص به خود هستند، برای مثال طرح ونوس، معمولا قالبی چهارگوش و دارای تزئینات طلایی‌رنگ دارد و مناسب برای مجالس و پذیرایی است. طرح پاریس، برای سرویس چینی پردیس، دارای طرح‌های گل‌دار است که یکی از بهترین طرح آن را می‌توان میشل در نظر گرفت و طرح الگانس، از دو سری ونوس و پاریس، محدودتر بوده و دارای تزیین و طرح‌های شکیل است.

سرویس آذین اوپال

شرکت محصولات سرویس غذایی آذین اوپال، با استفاده از تنوع رنگ‌بندی جذاب در سرویس غذاخوری خود، نقش موثری در برانگیخته شدن اشتهای افراد گذاشته، بنابراین شما باید ظرفی را برای خورد و خوراک خود انتخاب کنید که علاوه بر زیباتر کردن ظاهری سفره‌ی شما، میل به غذا را در شما و اطرافیانتان نیز افزایش دهد. سرویس غذاخوری ۲۵ پارچه آذین اوپال، از شیشه ساخته‌ شده و با رنگ‌بندی‌های گوناگون به این ظروف، توانسته مخاطبان زیادی را جذب کند.

اذین اوپال

ست ۲۵ پارچه آذین اوپال، تمام نیازهای مورد نظر شما برای یک مهمانی ۶ نفره را فراهم می‌کند و شما می‌توانید با استفاده از ظروف گوناگون سرویس پذیرایی، از مهمانان خود پذیرایی کنید. سرویس ۲۵ پارچه‌ای دارای یک دست بشقاب برای پلوخوری، یک دست خورشت‌خوری، یک دست پیاله و یک دست پیش‌دستی است؛ کیفیت بالا، رنگ و طرح‌بندی گوناگون و سبک بودن این سرویس پذیرایی، از ویژگی‌های سرویس غذاخوری اوپال شناخته می‌شود.

سرویس پارس اوپال

شرکت تولید محصولات سرویس غذایی پارس اوپال، به‌منظور تولید ظروف با کیفیت مطلوب که پاسخ‌دهنده‌ی نیاز مصرف‌کنندگان باشد، فعالیت خود را در سال ۱۳۷۶ آغاز کرده و با استفاده از تکنولوژی‌های پیشرفته، به موفقیت‌های چشمگیری دست‌یافته است.

پارس اوپال

این موفقیت در تولید ظروف اوپال، برای اولین بار در کشور ما و خاورمیانه شیوه‌ی جدیدی را در صنعت ظروف پذیرایی و آشپزخانه ارائه کرد. نوآوری، پیشرفت و به‌روز بودن از هدف‌های اصلی شرکت تولید محصولات سرویس غذایی پارس اوپال به‌حساب می‌آید که هم‌اکنون به دلیل موفقیت، در بازارهای خارجی، داخلی و بین‌المللی، محصولات خود را به بیش از ۱۰ کشور اروپایی و آسیایی صادر می‌کند. علاوه بر امکان خرید حضوری، شما می‌توانید محصول مورد نظر را از طریق بازدید آنلاین از سایت سرویس غذاخوری پارس اوپال خریداری کنید.

این مقاله، صرفا جهت آشنایی شما با انواع سرویس ظرف ایرانی بود. شما باید پیش از خرید سرویس ظرف مورد نظر خود، اطلاعات کافی درباره‌ی آن را به دست آورید و سپس با آگاهی کامل خرید خود را انجام دهید. امیدوارم که این مقاله توانسته باشد به دانش شما در این زمینه افزوده و در انتخاب شما نقش موثری را داشته باشد.

لیست محصولات منتخب

سرویس غذاخوری 141 پارچه اف ام مدل Flowery آلمان 18 نفره

سرویس غذاخوری 141 پارچه اف ام (FM) مدل Flowery یکی از گزینه‌هایی است که متناسب با تمام نیازهای شما عرضه شده است. برند FM یکی از باسابقه‌ترین تولیدکنندگان ظروف چینی در کشور آلمان می‌باشد.

۱۰,۵۰۰,۰۰۰ تومان

سرویس غذاخوری 25 پارچه اف ام مدل Single Flower آلمان 6 نفره

سرویس غذاخوری 25 پارچه اف ام (FM) مدل Single Flower یکی از گزینه‌هایی است که متناسب با تمام نیازهای شما عرضه شده است. برند FM یکی از باسابقه‌ترین تولیدکنندگان ظروف چینی در کشور آلمان می‌باشد. این سرویس چینی با استفاده از بهترین متریال اروپایی به تولید رسیده است و باید گفت برای ساخت این محصولات، از بهترین و مدرن‌ترین تکنولوژی ساخت موجود استفاده شده است.

۵,۳۰۰,۰۰۰ تومان

سرویس غذاخوری 26 پارچه لومینارک طرح Orchid

 • تعداد کلی ظروف
  26 پارچه
 • مناسب برای
  شش نفر
 • کشور مبداء برند
  فرانسه
 • ابعاد بسته‌بندی
  37 × 30 × 36 سانتی‌متر
 • وزن بسته‌بندی
  10 کیلوگرم
۱,۶۴۰,۰۰۰ تومان

سرویس غذاخوری 144 پارچه اف ام مدل Arzberg

 • تعداد کلی ظروف: 144 پارچه
 • مناسب برای: هجده نفر
 • جنس دیس: چینی استخوانی
 • جنس قندان: چینی استخوانی
 • جنس نعلبکی: چینی استخوانی
۲۶,۰۰۰,۰۰۰ تومان

سرویس غذاخوری 28 پارچه چینی زرین ایران سری ایتالیا اف مدل Rose Flower 2 درجه عالی

 • تعداد کلی ظروف
  28 پارچه
 • مناسب برای
  شش نفر
 • کشور مبداء برند
  ایران
 • شامل ظروف
  پیش دستی , بشقاب غذا خوری , دیس , بشقاب خورش خوری , سالاد خوری , نمک پاش
 • فناوری دکور
  داخل لعابی
 • قابلیت استفاده در مایکروویو
  دارد
 • قابلیت شستشو در ماشین ظرفشویی
  دارد
۱,۰۷۹,۰۰۰ تومان

سرویس غذاخوری 87 پارچه چینی مقصود مدل شیراز

 • تعداد کلی ظروف
  87 پارچه
 • مناسب برای
  دوازده نفر
 • کشور مبداء برند
  ایران
 • شامل ظروف
  سوپ خوری , دیس , بشقاب غذا خوری , بشقاب خورش خوری , پیش دستی , قوری چای خوری , فنجان , نعلبکی , قندان , نمک پاش , شیرخوری , پیاله
 • قابلیت استفاده در مایکروویو
  دارد
۲,۸۵۰,۰۰۰ تومان

سرویس غذاخوری 28 پارچه پارس اپال

سرویس 28 پارچه پارس اپال کد 243 مناسب 6 نفر می باشد که شامل بشقاب غذاخوری 6 عدد ، بشقاب خورش خوری 6 عدد ، پیش دستی 6 عدد ، پیاله 6 عدد ، دیس 1عدد ، کاسه سالاد و نمکدان 2 عدد می باشد.

۵۹۰,۰۰۰ تومان

سرویس غذاخوری 25 پارچه آذین اوپال

 • تعداد کلی ظروف
  25 پارچه
 • مناسب برای
  شش نفر
 • شامل ظروف
  دیس , بشقاب غذا خوری , بشقاب خورش خوری , پیش دستی , پیاله
 • قابلیت استفاده در مایکروویو
  دارد
 • قابلیت شستشو در ماشین ظرفشویی
  دارد
۳۰۰,۰۰۰ تومان

سرویس غذاخوری 31 پارچه مدل 300

 • تعداد کلی ظروف
  31 پارچه
 • مناسب برای
  شش نفر
 • کشور مبداء برند
  ایران
 • شامل ظروف
  کاسه , ظرف سالاد , دیس , بشقاب غذا خوری , بشقاب خورش خوری , پیش دستی , نمک پاش , ظرف سس
 • قابلیت استفاده در مایکروویو
  دارد
۱,۳۵۰,۰۰۰ تومان

سرویس غذاخوری 24 پارچه کاراجا مدل HERA

 • تعداد کلی ظروف: 24 پارچه
 • مناسب برای: شش نفر
 • کشور مبداء برند: ترکیه
 • جنس کاسه: چینی
 • جنس بشقاب غذاخوری: چینی
۴,۴۹۹,۹۰۰ تومان
به نظر شما این پست خوب بود؟ اگر پسندیدید حتما امتیاز دهید!
نوشته های مرتبط
دیدگاه های مطلب
0 دیدگاه برای این نوشته
ارسال یک دیدگاه