معرفی و خرید آنلاین جاروبرقی – بهترین جاروبرقی های بازار

 • 7 اردیبهشت 1399
 • 0 نظر
 • admin
پولتان را برای جاروبرقی که نمی تواند خانه شما را به طور کامل تمیز کند ، قدرت مکش خود را از دست می دهد یا از یک هواپیما پر سر و صداتر است هدر ندهید. ما سعی کرده ایم با بررسی بهترین جاروبرقی ها از میان هزاران برند موجود جاروبرقی در بازار کار شما را برای انتخاب سریع و مطمئن یک جاروبرقی اسان کنیم. در این راهنمایی که برای شما جمع آوری کرده ایم ، مقایسه های خودمان را انجام داده ایم تا بهترین جاروبرقی ها معرفی شوند.
قبل از خرید یک جارو برقی برای خودتان، باید ابتدا انواع مختلف را بشناسید  تا دقیقا بدانید به چه چیزی نیاز دارید. اینها انواع جاروبرقی  هستند که شما در لیست خود پیدا خواهید کرد:

۱)جاروبرقی کیسه دار

نوع قدرتمندی از جاروبرقی که به طور جداگانه با محفظه به هم متصل می‌شود. جعبه را می توان با کمک چرخ‌ها جابه‌جا کرد تا جایی که رسیدن طناب به آن اجازه می‌دهد و ذرات کوچک، گرد و خاک و خاک را با مکش به داخل کیسه می‌کشد. این مدل از جاروبرقی می‌تواند همه انواع طبقات مانند چوب، کاشی، فرش و مرمر را تمیز کند.
جاروبرقی

۲)جارو برقی مخزن دار

مدل های متنوع ، مقرون‌به‌صرفه‌تر اما بدون کیسه و تنها دارای یک مخزن که به راحتی میتوانید بعد از هر دفعه استفاده به اسانی ان را تمیز کنید.این مدل جاروبرقی ها قدرت مشابه به جاروبرقی های کیسه دار دارند و میتوانند هرجایی از خانه ، کناره های در ورودی، اتاق نشیمن را برایتان تمیز کنند اما همچنان عیب ان به مشابه جاروبرق کیسه دار انعطاف پذیری و عدم تمیز کردن نقطه های کور خانه شماست.هرچند امروزه این جاروبرقی ها خواهان بسیاری دارند و با اقبال روبرو شده اند

۳)جارو شارژی ایستاده

جاروشارژی ایستاده ترکیبی از جاروبرقی کیسه دار و مخزن دار است،قدرت آن‌ بهبود پیدا کرده و نقاط ضعف دو مدل قبل را ندارد با این که می‌تواند به شکاف های مخفی برسد و به اندازه جاروبرقی مخزن دار سنگین نباشد، در مکش آن احساس قدرتمندی به اندازه دو مدل قبلی وجود ندارد. اما اگر خانه کوچک و فضای محدودی دارید ، براش شما بهترین گزینه است چون از یک فضای حداقلی استفاده می‌کند و به راحتی در کمد شما جا میگیرد.

۴)جاروشارژی دستی

جاروبرقی دستی کوچک و دم دست برای تمیز کردن مکان‌هایی بکار می‌رود که معمولا با با جاروبرق کیسه ای و مخزن دار نمیتوانید به ان ها دسترسی داشته باشید. برای مثال، داخل یک ماشین. یک جاروبرقی کیسه دار شید به کف و صندلی‌ها برسد اما قادر به تمیز کردن به اندازه استفاده از جاروشارژی دستی در فضای محدود و کوچک ماشین شما نیست.

۵) جارو برقی رباتیک

 جاروبرقی رباتیک امروزه وجود دارد. سنسور state قادر به تشخیص گرد و غبار، موی حیوانات خانگی، لکه قهوه و تمیز کردن آن است. بدون هیچ کنترلی روی تمام سطوح خانه شما حرکت می‌کند و با هوش مصنوعی که از ان بهره میبرد تا کف اتاق را طی می کند تا آن‌ها را تمیز کند. آن‌ها به برنامه تلفن شما متصل می‌شوند و کاملا ارام و بی خطر هستند.

در ویدیو زیر میتوانید نحوه ی عملکرد جاروبرقی رباتیک شیائومی را مشاهده کنید:

خب بیاید در ادامه تمام ویژگی هایی که یک جاروبرقی عالی باید از ان برخوردار باشد را برایتان شرح دهیم.حق انتخاب با شماست.ما بهترین ها را برایتان جمع کرده ایم:

وات

این احتمالا رایج‌ترین ارزش برای یک وسیله برقی است. وات تنها به مصرف توان موتور اشاره دارد، نه به عملکرد آن. به عنوان یک قاعده کلی، واحدهایی با وات بالاتر موتورهای قوی تری دارند و بنابراین بهتر است.

مکش متغیر

اگر سطوح مختلف کف را در خانه خود داشته باشید، یا فرش هایی با ضخامت متفاوت داشته باشید، پس شما نیاز به جارو برقی ای دارید که به سادگی مکش متغیر داشته باشد، بنابراین شما می‌توانید آن را به راحتی روی انواع مختلف زمین بدون چسبیدن به پایین فشار دهید. بهترین مدل‌ها صفحه  قابل تنظیم دارند که به شما اجازه می‌دهد مکش را به سطح مورد نظر تغییر دهید.بعضی از این دستگاه ها کار را برای شما اسان تر کرده اند و کنترل‌ مکش بر روی دسته جارو تنظیم شده است بنابراین شما می‌توانید کنترل‌ها را بدون نیاز به خم شدن، تغییر دهید.

فیلترها

فیلترها از ذرات گرد و غبار سنگین جلوگیری می‌کنند و مانع از فرار کردن به داخل اتاق هنگام تمیز کردنمیشوند. برخی از آن‌ها را می توان تمیز شست و برخی دیگر عمل تمیز کردن خود را دارند و برخی دیگر باید به طور متناوب جایگزین شوند. انجام این کار مهم است، چون بر نحوه کار جاروبرقی تاثیر می‌گذارد، بنابراین ارزش بررسی این که این کار چقدر آسان است، ارزش دارد. به همین دلیل دقت کنید که جارو برقی ای را انتخاب کنید که 99 درصد ذرات گرد و غبار را جمع اوری کند.

ابزارهای کوچک اضافی

اغلب جاروبرقی ها شامل یک مجموعه پایه متشکل از یک ابزار شکاف، ابزار تمیز کردن فرش وپرده  و گردگیری و یا ابزار ترکیبی است که برخی از این وظایف را انجام می‌دهد. نوار برس چرخشی می‌تواند برای مکش موی حیوانات خانگی، چسب زخم و بین مبل، پله‌ها و دیگر نقاط حساس که سر اصلی جاروبرقی به آن نمی‌رسد، گردگیری کند.  ابزارهای Up-top tools که به شما اجازه می‌دهد تا بالای درها و قفسه‌های بالایی را تمیز کنید. لوله‌های اضافی می‌توانند به شما دسترسی بیشتری برای مقابله با چیزهایی مانند تار عنکبوت را بدهند.

ابزار تمیز کردن کف

اکثر  جاروبرقی ها سر های ترکیبی به عنوان استاندارد به همراه خود دارند . این سری ها روی انواع کف اتاق کار می‌کنند و یا می‌تواند در هنگام تعویض از روی فرش به زمین سخت تنظیم شود، یا بر روی مدل‌هایپیشرفته، خود سری با حرکت در سطوح مختلف تنظیم میشود. ابزار کف با میله‌های توری چرخان، یا برس توربو جت، می‌تواند برای تمیز کردن موی حیوانات خانگی و بیرون کردن خاک از فرش مفید باشد.

وزن

وزن جاروبرقی می‌تواند به اندازه ۲ کیلوگرم یا بیش از ۱۰ کیلوگرم در نظر گرفته شود.اما اگر میخواهید بدانید چرا ما از شما میخواهیم که یک جاروبرقی سبک تر انتخاب کنید کافی است فقط یکبار جاروبرقی تان را از پله بالا و پایین ببرید.
سر و صدا : بعضی از مدل‌های جاروبرقی وقتی روشن میشوند انگار که شما را در کنار یک فرودگاه پر ترافیک هواپیما قرار میدهند و یا حتی ایستادن در کنار یک جاده شلوغ.برای ارامش خودتان و برای اجتناب از آزار رساندن افراد خانواده، یک جاوربرقی بیصدا انتخاب کنید.

نیروی فشاری / کشش

برخلاف وزن، به طراحی سر جاروبرقی بستگی دارد. برخی از جاروبرقی ها برای تمیزکردن سطح انرژی فوق العاده از شما میگیرند و فشار دادن به کف زمین، به خصوص بر روی قالی ضخیم،برای شما تبدیل به کابوس میشود . ما مدل‌هایی را انتخاب کرده ایم که هر بار که از جاروبرقی تان استفاده میکنید بازوهایتان فرسوده نشود.

دسترسی

اگر می‌خواهید یک مدل را انتخاب کنید، چک کنید که کابل چقدر طول دارد. این ویژگی معمولا در دستگاه‌های  ارزان‌تر کوتاه‌تر است. طول سیم از  ۶ متر تا بیش از ۱۵ متر متفاوت است، که تفاوت بزرگی را با این که اغلب شما باید پریز برق را تعویض کنید، ایجاد می‌کند.

ظرفیت

بسته به نوع جاروبرقی ای  که شما خریداری می‌کنید، ظرفیت می‌تواند بسیار زیاد باشد، از تنها ۰.۵ لیتر (به اندازه کافی برای یک خانه کوچک)تا بیش از چهار لیتر. اگر شما صاحب یک خانه بزرگ هستید ، ظرفیت بزرگ‌تر را برگزینید، بنابراین شما به طور مداوم مجبور نیستید کیسه جاروبرقی خود را خالی کنید.

توصیه

در انتها بهترین راه برای کمک به جارو برقی شما این است که مطمئن شوید که تنها گرد و غبار معمولی خانه،ذرات ریز غذا و مو را تمیز میکند و مراقب تمیز کردن فیلتر و کیسه جاروبرقی خود باشید. مایعات، مواد چسبنده مانند چسب، خاک و آوار گیاهی، اشیا کوچک نوک‌تیز مانند شیشه، سکه یا سنگ‌های کوچک می‌توانند موتور جاروبرقی، فیلترهای گرد و غبار شما را مختل کنند. خاکستر، خاک‌اره و گرد و غبار گچ ذرات آنقدر کوچک هستند که حتی بهترین سیستم‌های تصفیه، را مسدود و غیرقابل‌استفاده خواهند کرد.دقت کنید که دفترچه راهنمای کاربر را در جاروبرقی خود نگه دارید و دستورالعمل نحوه تمیز کردن یا تعویض فیلتر را بخوانید، چون مدل‌های مختلف دستورات متفاوتی دارند.
لیست محصولات منتخب

جارو برقی سامسونگ مدل Prince 3

دارای موتور CycloneForce با توربین ضد پیچش مو دارای یک شبکه توربینی است که مسیر آن با خاک یا مو مسدود نمی‌شود. بنابراین همواره عملکرد بهینه خود را در تمیزکاری حفظ می‌کند و وقت شما روی جدا کردن موهای پیچ‌خورده با دست تلف نمی‌شود.جاروبرقی Prince-3از یک موتور قدرتمند و برس جمع‌کن ابتکاری برخوردار است که به سطوح کف می‌چسبد.

۱۲,۹۷۵,۰۰۰ تومان

جاروبرقی بوش مدل BGL8PRO3IR

مشخصات کلی

 • ابعاد
  480x320x275 میلی‌متر
 • وزن
  9 کیلوگرم
 • نوع جارو برقی
  کیسه دار

مشخصات فنی

 • قدرت موتور
  1200w وات
 • قابلیت جذب مایعات
  خیر
 • سیم جمع کن خودکار
  دارد
 • کنترل روی دسته
  ندارد
۷,۵۴۵,۰۰۰ تومان

جاروبرقی پاناسونیک مدل MC-CG713

جاروبرقی مدل «MC-CG713» از جاروبرقی‌های کیسه‌ای شرکت «پاناسونیک» (Panasonic) بوده که در رنگ‌های سفید، آبی و قرمز تولید و عرضه شده است. این دستگاه علاوه‌بر بهره‌مندی از قدرت و کیفیت بالا از امکانات متعددی نیز برخوردار است که از مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به قابلیت دمنده اشاره کرد.

۴,۵۰۰,۰۰۰ تومان

جارو برقی پارس خزر مدل VC-2000W

جارو برقی «پارس خزر» مدل «VC-2000W» از محصولات شرکت پارس‌خزر است که با طراحی زیبا و کم‌حجم و قدرت بالا تولید و عرضه شده است. این محصول بسیار جمع‌وجور بوده و با دستگیره متحرک و بزرگی طراحی شده که نه‌تنها حمل‌ونقل آن را آسان‌تر می‌سازد بلکه برای خاموش روشن هرچه راحت‌تر دستگاه هم مورد استفاده قرار می‌گیرد.

۱,۹۲۹,۰۰۰ تومان

جارو برقی ال جی مدل VB-5220HTS

مشخصات کلی

 • ابعاد
  220x280x480 میلی‌متر
 • وزن
  4.5 کیلوگرم
 • نوع جارو برقی
  بدون کیسه

مشخصات فنی

 • قدرت موتور
  2000 وات
 • قابلیت جذب مایعات
  خیر
 • سیم جمع کن خودکار
  دارد
 • کنترل روی دسته
  دارد
۶,۲۰۹,۰۰۰ تومان

جاروبرقی پاناسونیک مدل MC-CG715

جاروبرقی «پاناسونیک» مدل «MC-CG715» از جاروبرقی‌های کیسه‌ای تولیدشده توسط شرکت پاناسونیک (Panasonic) است که از گنجایش و قدرت بالایی بهره می‌برد. این دستگاه علاوه بر قدرت و زیبایی در طراحی از امکانات متعددی نیز برخوردار است که از مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به قابلیت دمنده اشاره کرد.

۵,۰۵۰,۰۰۰ تومان

جارو برقی بوش مدل BGL8PRO5IR

جارو برقی بوش مدل BGL8PRO5IR طراحی ساده و زیبایی دارد. همان طراحی‌ای که برای اکثر جارو برقی‌ها در نظر گرفته می‌شود را روی این محصول هم مشاهده می‌کنید. بدنه‌ای پلاستیکی دارد، اما پلاستیک باکیفیتی برای ساخت این محصول استفاده شده است که دیر خراب می‌شود و سخت آسیب می‌بیند.

۸,۲۴۵,۰۰۰ تومان
به نظر شما این پست خوب بود؟ اگر پسندیدید حتما امتیاز دهید!
نوشته های مرتبط
دیدگاه های مطلب
0 دیدگاه برای این نوشته
ارسال یک دیدگاه